הכניסה מגיל 18 ומעלה

כתבות – סיפורי יין 2018

לחיצה על כל תמונה תפתח בחלונית את גלריית התמונות לצפיה

המקומון רכילות

רואי פרסול

יקב טפרברג קיים אירוע לטובת קצת תרבות והשיק את המהלך החדש של היקב: "סיפורי יין – משפחה מזן אחר", שלושה סרטוני קולנוע מקוריים של יוצרים ישראלים שעוסקים בנושא

המשפחה. נושא המשפחה קרוב ללבם של אנשי יקב טפרברג שמנוהל כיום בידי הדור החמישי של המשפחה. בסרטים מככבים אסי לוי שהגיעה מוקדם מאוד ולא יכלה להישאר להקרנה, יוסי מרשק, אלון נוימן שהגיע עם עלמה זק ושתו עדלאידע.

כאילו שפורים לא נגמר, טלי שרון שהגיעה צמודה ליוצרת של הסרט דנה לרר, ירדן הראל סיון קליין ועוד.

תמונת כתבהלפתיחת הכתבה בחלון חדש

ידיעות אחרונות – ממון

בועות

עלמה זק לקחה פסק זמן קצר מ"ארץ נהדרת" והגיעה עם בן הזוג אלון נוימן לערב של יקב טפרברג סביב סרטוני קולנוע בנושא משפחה. נוימן מככב באחד הסרטים וכך גם אסי לוי, יוסי מרשק וטלי שרון. אירחו: מוטי טפרברג מבעלי היקב, רועי הראל סמנכ"ל השיווק והבמאי דרור שאול שליווה את הפרויקט.

תמונת כתבהלפתיחת הכתבה בחלון חדש

ידיעות אחרונות – 24 שעות

דברים טובים לסופ"ש- תרבות היין

חיבור נהדר בין תרבות הקולנוע לתרבות היין שמתרחש בסינה סיטי, ביוזמת יקב טפרברג. היקב הפיק שלושה סיפורי קולנוע קצרים בהשקעה לא קטנה ובהשתתפות שחקנים כמו טלי שרון, אסי לוי (בצילום)ג, אלון נוימן , יוסי מרשק ועוד.
כאשר בכל סרט מציגה העלילה פן אחר ומעניין של האהבה ליין.
למשל, איש משפחה לאחר התקף לב שמחליט לצאת ממירוץ החיים ולהקים יקב בסלון ביתו לתדהמת אישתוף או בסיפורים של דפנה ושאולת זוג בפרק ב' שנוסעים להכיר לשאול את הבעל לשעבר (הטמון בבית הקברות העירוני) עם בקבוק קברנה סוביניון שכל כך אהב. החל מסוף השבוע ברשת סינמה סיטי.
שווה/ טל חוטנר

תמונת כתבהלפתיחת הכתבה בחלון חדש

העלוקה בשישי

אדוה מלמד – לוי

שני בערב, יקב טפרברג משיק את הסרטונים "סיפורי יין- משפחה מזן אחר" אורי פפר יעל גולדמן וירדן הראל (שתיהן בתמונה) מגיעים יחדיו באיחור אופנתי , ואיך שנגמר המינלינג חותכים מהאירוע.

תמונת כתבהלפתיחת הכתבה בחלון חדש

בתעשייה

יקב טפרברגר עוקף את חוק איסור הפרסום: הפיק 3 סרטי קולנוע

אחרי שפרסם יין בהצגות תיאטרון, יקב טפרברג משיק מהלך פרסומי נוסף שעוקף את חוק איסור פרסום אלכוהול. היקב השקיע 3 מיליון שקל בשלושה סרטי קולנוע קצרים, בהשתתפות שחקנים כמו אסי לוי, טלי שרון אלון נוימן ויוסי מרשק, שבוחנים מאחורי הקלנעים משפחות בישראל. הסרטים יוקרנו בקולנוע לב.
אורנה יפת

תמונת כתבהלפתיחת הכתבה בחלון חדש